Leki, suplementy diety, wyroby medycznePrzeziębienie i grypaPrzeziębienie, gorączka
THERAFLU EXTRAGRIP
Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg
Proszek do sporządzania ro...
Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy:
paracetamol dzia...
THERAFLU EXTRAGRIP
Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg
Proszek do sporządzania ro...
IBUM Express 400 mg
Rodzaj
Leki bez recepty
Forma
Kapsułki
Opakowanie
12, 24, 36 kapsułek
Skład:
1 kapsułka zawiera 400 mg i...
IBUM Express 400 mg
Rodzaj
Leki bez recepty
Forma
Kapsułki
Opakowanie
12, 24, 36 kapsułek
Skład:
1 kapsułka zawiera 400 mg i...
Neosine tabletki
Lek OTC- lek wydawany bez przepisu lekarza
Neosine to lek o działaniu przeciwwirusowym oraz immunostymulującym....
Polopiryna Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe róż...