Opis produktu
Polecane produkty
THERAFLU EXTRAGRIP
Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg
Proszek do sporządzania ro...
Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy:
paracetamol dzia...
GRIPEX HOT MAX w saszetkach to skuteczny lek stosowany w krótkotrwałym łagodzeniu objawów grypy, zakażeń...
Produkty podobne
Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy:
paracetamol dzia...
THERAFLU EXTRAGRIP
Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg
Proszek do sporządzania ro...