Leki, suplementy diety, wyroby medycznePrzeziębienie i grypa

Nazwa: Flucontrol MaxPostać: tabl.powl.
THERAFLU EXTRAGRIP Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg Proszek do sporządzania ro...
Acatar daje szybkie uczucie ulgi w przypadku zatkanego nosa oraz w katarze alergicznym. Dodatkowo Acatar nawilża i oczyszcza bło...
Sudafed XyloSpray HA jest lekiem obkurczającym naczynia krwionośne przez co zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Zawiera kwa...
RHIN-BAC fresh Skład: Mentol 0,40 g, Olejek miętowy 0,20 g, Olejek eukaliptusowy 0,25 g, Olejek sosnowy 0,10 g, Olejek z drzewa...
Nazwa: Theraflu ZatokiPostać: pr.do p.rozt.do...
Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy: paracetamol dzia...
Vicks AquaForte woda morska do nosa WYRÓB MEDYCZNY 100% naturalna higiena nosa. Woda morska Vicks AquaForte wspomaga proces ud...
Nazwa: Xylogel 0.05%Postać: żel do nosa
VICKS AQUABABY Spray do nosa 100ml VICKS AQUABABY to preparat w postaci sprayu izotonicznego do nosa, przeznaczony do stosowania u...