Leki, suplementy diety, wyroby medycznePrzeziębienie i grypaPrzeziębienie, gorączka

Nazwa: Flucontrol MaxPostać: tabl.powl.
THERAFLU EXTRAGRIP Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg Proszek do sporządzania ro...
Nazwa: Theraflu ZatokiPostać: pr.do p.rozt.do...
Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy: paracetamol dzia...
IBUM Express 400 mg Rodzaj Leki bez recepty Forma Kapsułki Opakowanie 12, 24, 36 kapsułek Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg i...
Nazwa: Vicks SymptoMed Complete CytrynowyPostać:
Vicks SymptoMed Max to połączenie paracetamolu – substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, fenylefryny – substancji ...
Nazwa: Vicks SymptoMed MaxPostać: gran.do p.r...
Polopiryna Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe róż...
POLOPIRYNA SSkład: 1 tabletka zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe różnego pocho...
Neosine tabletki Lek OTC- lek wydawany bez przepisu lekarza Neosine to lek o działaniu przeciwwirusowym oraz immunostymulującym....
Neosine tabletki Lek OTC- lek wydawany bez przepisu lekarza Neosine to lek o działaniu przeciwwirusowym oraz immunostymulującym....
SCORBOLAMID® :1 tabletka drażowana zawiera: 300 mg salicylamidu, 100 mg kwasu askorbowego, 5 mg rutozydu.Wskazania: Gorącz...
Nazwa: FervexPostać: gran.do p.roztw.doust.