HITY cenowe

Linex FORTE, 14 kapsułek Suplement diety Linex FORTE, to probiotyk dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia. Uzupełnia die...
4FLEXSuplement dietyKolagen nowej generacji + witamina C-4Flex, jako jedyny na polskim rynku, z...
THERAFLU EXTRAGRIP Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg Proszek do sporządzania ro...
Nazwa: Tabletki przeciw niestrawności LabofarmPosta...
Skład: Korzeń kozłka (Valerianae radix) - 170 mg Liść melisy (Melissae folium) - 50 mg Szyszka chmielu (Lupuli flos) - 50 mg ...
Skład: Korzeń kozłka (Valerianae radix) - 170 mg Liść melisy (Melissae folium) - 50 mg Szyszka chmielu (Lupuli flos) - 50 mg ...
Skład: Korzeń kozłka (Valerianae radix) - 170 mg Liść melisy (Melissae folium) - 50 mg Szyszka chmielu (Lupuli flos) - 50 mg ...
ALLEGRA (TELFAST) Wskazania: Tabletki Allegra (Telfast) - leczenie objawowe sezonowego alergicznego nieżytu nosa. Dawkowanie: ...
Aleric Deslo Active to lek przeciwhistaminowy. Łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i pokrzywk...
Scorbolamid na gardło to suplement diety stworzony w oparciu o naturalne składniki ziołowe, których działanie zostało potwie...
Wskazania: Dih to lek w formie tabletek wskazany w zwalczaniu objawów towarzyszących niewydolności krążenia żylnego (bóle n...
JEDNORAZOWO MOŻNA ZAMÓWIĆ MAKSYMALNIE 12 OPAKOWAŃ Pasta Borowinowa Lecznicza – pasta na skórę Opakowanie – 5 sztuk to...
Suplement diety Maxiluten zawiera wysoką dawkę luteiny – aż 24 mg, jak również zeaksantynę oraz witaminy i minerały (beta...
Wskazania: w niemiarowościach i nadpobudliwości serca, chorobie wieńcowej, rekonwalescencji pozawałowej, przeciwdziała uboczn...