Opis produktu

Polecane produkty

NUROFEN FORTE to potężne wsparcie w walce z bólem o różnym pochodzeniu oraz gorączką. Ten produkt lecznicz...
Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy: paracetamol dzia...
Amol. Lek przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na...
NUROFEN to lek przeznaczony do stosowania w przypadku bólów o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Doskonale
APAP PRZEZIĘBIENIE MAX to skuteczny i kompleksowy lek, opracowany specjalnie w celu złagodzenia objawów prz...

Produkty podobne

Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy: paracetamol dzia...
THERAFLU EXTRAGRIP Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg Proszek do sporządzania ro...
Amol. Lek przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na...
Amol. Lek przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na...