Leki, suplementy diety, wyroby medyczneBól i gorączka

DEXAK to wyjątkowy lek, który nie tylko skutecznie zwalcza ból i stan zapalny, ale również jest dostępny be...
Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl. Ibuprofenum + Paracetamolum 200 mg + 325 mg, tabletki Lek dostępny w opakowaniach po 10 i...
NUROFEN FORTE to potężny lek przeciwbólowy, który zawiera wysoką dawkę skutecznej substancji czynnej. Jest ...
Ibuprom RR Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
Ibuprom RR Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
Ibuprom RR Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
Ketonal Active 20 kaps. Wskazania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia, np. b...
IBUM SUPERMAX WSKAZANIA: Doraźnie, u dorosłych w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: -bóle gło...
Drotafemme Forte Lek Drotafemme Forte zawiera, jako substancję czynną, drotaweryny chlorowodorek. Substancja ta jest stosowana ...
IBUPROM MAX Sprint Ibuprofenum, 400 mg; kapsułki, miękkie Wskazania do stosowania: Ostre bóle o nasileniu łagodnym lub umi...