Leki, suplementy diety, wyroby medyczneBól i gorączka
Opokan
Lek OTC- lek wydawany bez przepisu lekarza
Opokan należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i jest pi...
PARACETAMOL AUROVITAS to skuteczny lek w postaci tabletek, stworzony z myślą o łagodzeniu gorączki oraz ł...
Polopiryna Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe róż...
Polopiryna Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe róż...
POLOPIRYNA SSkład: 1 tabletka zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe różnego pocho...
TRAUMON to skuteczny lek przeciwzapalny i przeciwbólowy przeznaczony do miejscowego stosowania zewnętrznego
VOLTAREN MAX
Diklofenak dietyloamoniowy 23,2 mg/g
Żel
Wskazania do stosowania
Voltaren MAX jest wskazany do stosowania u dorosł...