Opis produktu

Polecane produkty

Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl. Ibuprofenum + Paracetamolum 200 mg + 325 mg, tabletki Lek dostępny w opakowaniach po 10 i...
NUROFEN FORTE to potężny lek przeciwbólowy, który zawiera wysoką dawkę skutecznej substancji czynnej. Jest ...

Produkty podobne

Ketonal Active 20 kaps. Wskazania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia, np. b...
Polopiryna Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe róż...
Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl. Ibuprofenum + Paracetamolum 200 mg + 325 mg, tabletki Lek dostępny w opakowaniach po 10 i...
KETOKAPS MAX to skuteczny lek przeciwbólowy, wskazany w objawowym leczeniu ostrego bólu różnego pochodzeni...
Wskazania: bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe,...