Opis produktu

Polecane produkty

Wskazania: krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów me...
Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl. Ibuprofenum + Paracetamolum 200 mg + 325 mg, tabletki Lek dostępny w opakowaniach po 10 i...
Ketonal Active 20 kaps. Wskazania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia, np. b...
IBUM SUPERMAX WSKAZANIA: Doraźnie, u dorosłych w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: -bóle gło...
IBUM Express 400 mg Rodzaj Leki bez recepty Forma Kapsułki Opakowanie 12, 24, 36 kapsułek Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg i...

Produkty podobne

Ibuprom RR Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
Opokan Lek OTC- lek wydawany bez przepisu lekarza Opokan należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i jest pi...
Wskazania: bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne; gorączka, np. w przebiegu prz...
POLOPIRYNA SSkład: 1 tabletka zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe różnego pocho...
Wskazania: krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów me...