Opis produktu
Polecane produkty
Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl.
Ibuprofenum + Paracetamolum
200 mg + 325 mg, tabletki
Lek dostępny w opakowaniach po 10 i...
POLOPIRYNA SSkład: 1 tabletka zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe różnego pocho...
IBUM EXPRESS
WSKAZANIA:
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (w tym także migreny), b...
Produkty podobne
DEXAK to wyjątkowy lek, który nie tylko skutecznie zwalcza ból i stan zapalny, ale również jest dostępny be...
IBUPROM MAX Sprint
Ibuprofenum, 400 mg; kapsułki, miękkie
Wskazania do stosowania: Ostre bóle o nasileniu łagodnym lub umi...
Wskazania: bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne; gorączka, np. w przebiegu prz...