Opis produktu

Polecane produkty

Wskazania: krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów me...
Ibuprom RR Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
NUROFEN EXPRESS FORTE to zaawansowany lek, który zapewnia szybką ulgę w bólu oraz gorączce. Dzięki s...

Produkty podobne

IBUM Express 400 mg Rodzaj Leki bez recepty Forma Kapsułki Opakowanie 12, 24, 36 kapsułek Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg i...
NUROFEN EXPRESS FORTE to zaawansowany lek, który zapewnia szybką ulgę w bólu oraz gorączce. Dzięki s...
DEXAK to wyjątkowy lek, który nie tylko skutecznie zwalcza ból i stan zapalny, ale również jest dostępny be...