Leki, suplementy diety, wyroby medycznePrzeziębienie i grypa

Sinulan Duo Forte to suplement diety dwutorowo wspomagający funkcjonowanie górnych (nos, zatoki) i dolnych (oskrzela) dróg odde...
Sinupret eXtract to roślinny produkt leczniczy stosowany u osób dorosłych w leczeniu ostrych niepowikłanych s...
Sinupret to roślinny produkt leczniczy stosowany u osób w przewlekłym zapaleniu zatok oraz ostrym i przewlek...
Sinupret krople to roślinny produkt leczniczy opracowany specjalnie z myślą o dzieciach. Mogą go z powodzenie...
Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy: paracetamol dzia...
Spray do nosa Nasodren to skuteczne rozwiązanie przynoszące ulgę w chorobie poprzez zmniejszenie najczęstszych objawów zapale...
NUROFEN FORTE to potężne wsparcie w walce z bólem o różnym pochodzeniu oraz gorączką. Ten produkt lecznicz...
NEBU-DOSE HIALURONIC 0,9 % roztwór soli fizjologicznej z kwasem hialuronowym przeznaczony do nebulizacji, w celu poprawienia komf...
THERAFLU EXTRAGRIP Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg Proszek do sporządzania ro...
Amol. Lek przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na...
RESPERO MYRTOL to lek zawierający substancje czynne pochodzenia naturalnego, zaprojektowany specjalnie do kom...
Rinotac wyrób medyczny spray do nosa Profilaktyka i leczenie uzupełniające suchej lub pokrytej strupami błony śluzowej nosa....
Otrivin Menthol, aerozol do nosa, roztwór Jeden ml roztworu zawiera 1 mg ksylometazoliny chlorowodorku. Wskazania do stosowania ...