Leki, suplementy diety, wyroby medyczne

Otrivin Katar i Zatoki NAJSZYBSZA ULGA DLA CHORYCH ZATOK Usuwa główną przyczynę bólu zatok Działa już w 2 minuty aż do 1...
IBUVIT D3 2000 IU to produkt leczniczy, który zawiera cholekalcyferol – substancję czynną identyczną z wita...
Procto-Hemolan Protect Lek OTC- lek wydawany bez przepisu lekarza Substancje czynne: galusan bizmutu zasadowy 0,2 g, tlenek cynku ...
VOLTAREN EXPRESS FORTE to rewolucyjny lek, który skutecznie radzi sobie z bólem, stanem zapalnym oraz gorąc...
THERAFLU EXTRAGRIP Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg Proszek do sporządzania ro...