Leki, suplementy diety, wyroby medyczne

Neosine Forte syrop to wyjątkowy lek przeciwwirusowy o działaniu wspomagającym u osób o obniżonej odporno...
Wskazania: suchy, ostry kaszel. Skład: 5ml syropu (1 łyżeczka) zawiera substancję czynną: 4mg cytrynianu butamiratu oraz sub...
Ibuprom Sport żel Ibuprofenum 50 mg/g, żel Wskazania do stosowania. Miejscowe leczenie bólów mięśni; leczenie bólów w prz...
Olimp Selen to suplement diety w postaci łatwych do połknięcia tabletek, z których każda zawiera 110 mcg sel...
HERBAPECT to skuteczny lek, który został stworzony z myślą o zwalczaniu zarówno ostrych, jak i przewlekłych...
Travisto… i trawisz to! Travisto i Travisto fix wspierają trawienie i zdrowie układu pokarmowego. Każdego dnia Twój układ ...
Nasometin Control Objawy alergii Alergiczny nieżyt nosa to stan zapalny błony śluzowej wywołany wniknięciem do organizmu ale...
Acatar daje szybkie uczucie ulgi w przypadku zatkanego nosa oraz w katarze alergicznym. Dodatkowo Acatar nawilża i oczyszcza bło...
INOVOX EXPRESS smak miodowo-cytrynowy zawiera antyseptyki – amylometakrezol i alkohol 2,4-dichlorobenzylowy oraz środek miejsco...
Suplement diety Maxiluten zawiera wysoką dawkę luteiny – aż 24 mg, jak również zeaksantynę oraz witaminy i minerały (beta...
SCORBOLAMID 40 tabletek Scorbolamid to unikalna kompozycja 3 składników, które nie tylko wzmacniają odporność (witamina C i...
VENESCIN FORTE to lek o silnym działaniu przeciwobrzękowym, skutecznie zwiększający napięcie żył. Jego for...
Visaxinum Suplement diety Składniki Visaxinum, wykazując działanie oczyszczające, ochronne i antyoksydacyjne, pomagają w utrz...