Opis produktu
Polecane produkty
IBUPROM MAX Sprint
Ibuprofenum, 400 mg; kapsułki, miękkie
Wskazania do stosowania: Ostre bóle o nasileniu łagodnym lub umi...
NUROFEN FORTE to potężny lek o wyjątkowo silnej dawce przeciwbólowej substancji czynnej, stworzony z myślą ...
Wskazania: bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe,...
Produkty podobne
Ibuprom RR
Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane
Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
Wskazania: krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów me...
Wskazania: bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe,...
IBUM Express 400 mg
Rodzaj
Leki bez recepty
Forma
Kapsułki
Opakowanie
12, 24, 36 kapsułek
Skład:
1 kapsułka zawiera 400 mg i...