Leki, suplementy diety, wyroby medyczne

NUROFEN EXPRESS FORTE (IBUPROFEN 400MG) Lek Nurofen Kapsułki miękkie (ibuprofen 400 mg) działa w sposób ukierunkowany na ból...
NUROFEN EXPRESS FORTE to zaawansowany lek, który zapewnia szybką ulgę w bólu oraz gorączce. Dzięki s...
NUROFEN FORTE to potężny lek przeciwbólowy, który zawiera wysoką dawkę skutecznej substancji czynnej. Jest ...
NUROFEN FORTE to potężny lek o wyjątkowo silnej dawce przeciwbólowej substancji czynnej, stworzony z myślą ...
NUROFEN FORTE to potężne wsparcie w walce z bólem o różnym pochodzeniu oraz gorączką. Ten produkt lecznicz...
Nutridrink Protein 125 ml – preparat odżywczy do picia Preparat zarejestrowany jako dietetyczny środek spożywczy specjalnego...
Nutridrink 125 ml – preparat odżywczy do picia Preparat zarejestrowany jako dietetyczny środek spożywczy specjalnego przezna...
NYDA EXPRESS to skuteczny aerozol przeciw wszom i gnidom, który gwarantuje szybkie i efektywne pozbycie się tyc...
Oeparol Wiesiołek x 60 kaps. Skład 1 kapsułka zawiera 510 mg tłoczonego na zimno oleju z nasion wiesiołka, zawierającego ...
Olej kamforowy Oleum Camphoratum FP roztwór na skórę, 10% / 10 g, 30 g / OTC Skład w 100 g preparatu: camphora 10 g, olej rzep...