Leki, suplementy diety, wyroby medyczneKaszel
SYROP PRAWOŚLAZOWY
Skład:
100 g syropu zawiera 35,9 g maceratu z korzenia prawoślazu (Althaea officinalis L., radix)
(ekwiwal...
Acetylcysteinum Flegamina, 600 mg, 10 tabletek musujących
Acetylcysteinum
Dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 14 lat.
K...
Wskazania:
Roślinny produkt leczniczy stosowany tradycyjnie w infekcjach górnych dróg oddechowych.
Dawkowanie:
Doustnie. Dzi...
Herbapect
Lek OTC- lek wydawany bez przepisu lekarza
Syrop Herbapect jest zadomowiony w rodzinnych apteczkach już od wielu lat. I...
FLEGAMINA FAST to produkt leczniczy stosowany w ostrych i przewlekłych schorzeniach dróg oddechowych przebiegaj...
Wskazania: suchy, ostry kaszel.
Skład: 5ml syropu (1 łyżeczka) zawiera substancję czynną: 4mg cytrynianu butamiratu oraz sub...