Leki, suplementy diety, wyroby medyczneBól i gorączka
Migea. Skuteczne rozwiązanie na migrenę – bez recepty!
Wskazania: Ostry napad migreny. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na s...
Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl.
Ibuprofenum + Paracetamolum
200 mg + 325 mg, tabletki
Lek dostępny w opakowaniach po 10 i...
KETONAL SPRINT MAX to skuteczny lek zawierający substancję czynną ketoprofen w formie ketoprofenu z lizyną. T...
Ketonal Active 20 kaps.
Wskazania:
Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia, np. b...
KETOKAPS MAX to skuteczny lek przeciwbólowy, wskazany w objawowym leczeniu ostrego bólu różnego pochodzeni...
Ibuprom RR
Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane
Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
Ibuprom RR
Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane
Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
Ibuprom RR
Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane
Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
IBUPROM MAX Sprint
Ibuprofenum, 400 mg; kapsułki, miękkie
Wskazania do stosowania: Ostre bóle o nasileniu łagodnym lub umi...