Opis produktu

Polecane produkty

PARACETAMOL HASCO FORTE to skuteczny lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy, stworzony specjalnie dla nie...
PEDICETAMOL to skuteczny lek w postaci roztworu doustnego stworzony specjalnie dla dzieci o masie ciała do 32 kg...
NUROFEN FORTE zawiesina o smaku truskawkowym to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwza...
Ibufen® dla dzieci ForteNowość! Truskawkowy smak!• Działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo, przeciwzapalnie...
PARACETAMOL HASCO, zawiesina (o smaku pomarańczowym) 120 mg / 5 ml Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetam...

Produkty podobne

Ibufen® dla dzieci ForteNowość! Malinowy smak!• Działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo, przeciwzapalnie
Ibuprom dla dzieci Forte: ibuprofen 200 mg/5 ml, zawiesina doustna. Wskazania: gorączka różnego pochodzenia; bóle różnego p...
PARACETAMOL HASCO FORTE to skuteczny lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy, stworzony specjalnie dla nie...