Opis produktu

Polecane produkty

PARACETAMOL AUROVITAS to skuteczny lek w postaci tabletek, stworzony z myślą o łagodzeniu gorączki oraz ł...
Ibuprom RR Ibuprofen 400 mg; tabletki powlekane Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasi...
Wskazania: bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne; gorączka, np. w przebiegu prz...
IBUPROM MAX Sprint Ibuprofenum, 400 mg; kapsułki, miękkie Wskazania do stosowania: Ostre bóle o nasileniu łagodnym lub umi...
Polopiryna Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania: Dolegliwości bólowe róż...

Produkty podobne

Wskazania: bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne; gorączka, np. w przebiegu prz...
Wskazania: krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów me...
Wskazania: bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe,...