Opis produktu
Polecane produkty
RUB-AROM to skuteczny lek w postaci bezbarwnej i przezroczystej maści o charakterystycznym zapachu, opierający ...
Balsam Jerozolimski forte
Suplement diety
Balsam Jerozolimski forte wspiera pracę układu oddechowego i odpornościowego.
Więce...
Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy:
paracetamol dzia...
Produkty podobne
Gripex® HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy:
paracetamol dzia...
Amol.
Lek przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na...
THERAFLU EXTRAGRIP
Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg
Proszek do sporządzania ro...
Amol.
Lek przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na...