Opis produktu

Polecane produkty

THERAFLU EXTRAGRIP Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg Proszek do sporządzania ro...
RUB-AROM to skuteczny lek w postaci bezbarwnej i przezroczystej maści o charakterystycznym zapachu, opierający ...
NUROFEN FORTE to potężne wsparcie w walce z bólem o różnym pochodzeniu oraz gorączką. Ten produkt lecznicz...

Produkty podobne

SCORBOLAMID 40 tabletek Scorbolamid to unikalna kompozycja 3 składników, które nie tylko wzmacniają odporność (witamina C i...
Amol. Lek przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na...
RUB-AROM to skuteczny lek w postaci bezbarwnej i przezroczystej maści o charakterystycznym zapachu, opierający ...