Opis produktu
Polecane produkty
2) Cetigran
Cetirizini dihydrochloridum 10 mg
10 tabletek powlekanych
Wskazania:
Produkt leczniczy Cetigran jest wskazany u do...
ZYRTEC UCB to skuteczny lek przeciwalergiczny, dostępny w postaci tabletek powlekanych. Jego głównym składnik...
Aleric Deslo Active to lek przeciwhistaminowy. Łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem
błony śluzowej nosa i pokrzywk...
BILASTYNA HITAXA to skuteczny lek o działaniu przeciwalergicznym dostępny bez recepty. Preparat w postaci table...