Dla Dzieci

Ibuprom dla dzieci Forte: ibuprofen 200 mg/5 ml, zawiesina doustna. Wskazania: gorączka różnego pochodzenia; bóle różnego p...
Actiferol Fe 15 mg saszetki Suplement diety. Produkt przeznaczony dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Suplement diety. Produkt ...
Imupret® N krople to lek pochodzenia naturalnego, który naturalnie stymuluje siły obronne organizmu. Imupret N zawiera w swoim...
TASECTAN to wyjątkowy wyrób medyczny stworzony w celu przywrócenia fizjologicznych funkcji ścian jelita
DICOPEG JUNIOR FREE to innowacyjny wyrób medyczny w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego, przezna...
Imupret Imupret to lek pochodzenia naturalnego, który łagodzi objawy i skraca czas trwania infekcji dróg oddechowych. Imupret...
TRETUSSIN MED – o smaku czarnej porzeczki 250 ml Wyrób medyczny Wyrób medyczny Syrop o smaku czarnej porzeczki Opakowanie: ...
Centrum Junior to witaminy i minerały dla dzieci od 4. roku życia w postaci tabletek do ssania o cytrynowo-malinowym smaku. Sup...
Möller’s Omega-3 Rybki Żelki z kwasami omega-3 i witaminą D3 dla dzieci Möller’s Omega-3 Rybki to smaczne żelki, które ...
Gripex Duo 2w1 dopasuje się do Ciebie niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym się znajdujesz. Jak działa Gripex DUO? G...
NEBU-DOSE HIALURONIC 0,9 % roztwór soli fizjologicznej z kwasem hialuronowym przeznaczony do nebulizacji, w celu poprawienia komf...
MyVita Różeniec górski to wysokiej jakości suplement diety zawierający jedynie składniki aktywne bez zbędn...
Probiotyk Acidolac Junior o smaku białej czekolady 20 misio-tabletek o smaku białej czekolady Lactobacillus acidophilus La-14...
Möller’s Omega-3 Rybki Żelki z kwasami omega-3 i witaminą D3 dla dzieci Möller’s Omega-3 Rybki to smaczne żelki, które ...