Dla Dzieci
PEDICETAMOL to skuteczny lek w postaci roztworu doustnego stworzony specjalnie dla dzieci o masie ciała do 32 kg...
PARACETAMOL HASCO, zawiesina (o smaku pomarańczowym) 120 mg / 5 ml
Skład:
5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetam...
PARACETAMOL HASCO FORTE to skuteczny lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy, stworzony specjalnie dla nie...
OXALIN JUNIOR to skuteczny lek w postaci żelu do nosa, który zapewnia ulgę w przypadku różnego rodzaju schor...
OXALIN BABY to innowacyjny lek na katar w postaci żelu, specjalnie opracowany z myślą o dzieciach. Dzi...
Oryal After Party
suplement diety
18 tabletek musujących
o smaku pomarańczowym
Oryal zasila mięśnie i mózg po spożyciu a...