Dla DzieciBól i gorączka
PARACETAMOL HASCO FORTE to skuteczny lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy, stworzony specjalnie dla nie...
PARACETAMOL HASCO, zawiesina (o smaku pomarańczowym) 120 mg / 5 ml
Skład:
5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetam...
PEDICETAMOL to skuteczny lek w postaci roztworu doustnego stworzony specjalnie dla dzieci o masie ciała do 32 kg...
Wskazania: wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączką lub bez gorączki, wystę...