Opis produktu

Polecane produkty

Nazwa: Ibum FortePostać: kaps.miękkie
Nazwa: Ibuprom MAX SprintPostać: kaps.miękki...
Wskazania: krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów me...
Metafen (Ibuprofenum + Paracetamolum). Skład i postać: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu + 325 mg paracetamolu. Wskazania: M...

Produkty podobne

Nazwa: Ibuprom MAXPostać: tabl.drażow.
Wskazania: bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne; gorączka, np. w przebiegu prz...
Wskazania: krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów me...