Opis produktu

Polecane produkty

Ibuprom dla dzieci Forte: ibuprofen 200 mg/5 ml, zawiesina doustna. Wskazania: gorączka różnego pochodzenia; bóle różnego p...
Calpol 6 Plus zaw.doust. 0,25 g/5ml 100 ml Skład 5 ml zawiesiny zawiera jako substancję czynną 250 mg paracetamolu oraz substa...

Produkty podobne

Nazwa: Nurofen dla dzieci JUNIOR pomarańczowyPostać...
Nazwa: Nurofen dla dzieci JUNIOR truskawkowyPostać: ...
Calpol 6 Plus zaw.doust. 0,25 g/5ml 100 ml Skład 5 ml zawiesiny zawiera jako substancję czynną 250 mg paracetamolu oraz substa...