Opis produktu

Polecane produkty

Nazwa: Ibum FortePostać: kaps.miękkie
Nazwa: Ibuprom Sprint CapsPostać: kaps.elast....
Apap Ice to plaster hydrożelowy z mentolem, który zwalcza ból głowy i przynosi ulgę w migrenowych bólach głowy. Jest wygodn...
Metafen (Ibuprofenum + Paracetamolum). Skład i postać: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu + 325 mg paracetamolu. Wskazania: M...
Wskazania: bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe,...

Produkty podobne