Opis produktu

Polecane produkty

PARACETAMOL HASCO, zawiesina (o smaku pomarańczowym) 120 mg / 5 ml Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetam...
Nazwa: Ibum Forte smak malinowyPostać: zaw.do...
Ibufen® dla dzieci ForteNowość! Malinowy smak!• Działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo, przeciwzapalnie